Maailmalõpp sai läbi

 

lilled

Või noh, peaaegu.

Ehk siis lapsed saavad nüüd iga päev tunnikeseks õue jalutama minna. Parem hilja, kui mitte kunagi, eksole! Ja ühes lastega lapsevanemad ka. Teoorias võib minna üks vanem kuni kolme lapsega, me tegime esialgu kahesed komplektid, aga mäe peal vaatasime, et teised on ka perekaupa ja ja jalutasime siis julgelt neljakesi edasi.

20200426_125505

maailm paraneb, tassid pöörduvad tagasi loodusesse

Ma olen aru saanud, et lapsevanemad ongi märksa rohkem elevil selle uudise üle. Hispaania lapsed igatsevad ju pigem sõpru, kui jalutamist. Minu omad ei igatsenud vist veel ei sõpru ega ka jalutuskäike, aga ega neil see jalutamine õnneks vastukarva ka pole ja piitsaga neid välja ei pidanud ajama 🙂 Daniel tuletas kohe hommikul meelde, et ruttu-ruttu üles, täna saab õue minna! Ja pidas plaani, et võiks ju ujuma minna (keelatud), või siis telgi kaasa võtta ja metsa alla väikse laagri üles lüüa (ka keelatud). Viis minutit oli pettunud, aga oli ikka nõus niisama jalutuskäigule ka tulema.

Jalutada võib kodust kilomeetri raadiuses ja asukohaga on meil vedanud – saame nii mäkke kui randa minna (jalutama, mitte ujuma!) Alustasime mäest.

20200426_13110820200426_13205020200426_133739

Oi, kuidas ma kevadist Hispaaniat armastan, nii värske, roheline, õitsev. Vastupidiselt suvele, mil metsaalused on pruunid ja kuivanud ja kogu loodus suveunne vajunud.

Aga mis ma siin ikka pikalt lobisen, vaadake parem ise videost. Täitsa nagu varasuvine Eesti, onju?

This entry was posted in Fotograafia, Malaga, Minu Hispaania and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s