Coco loco

DSC_5250jpgDSC_5238jpgDSC_5254DSC_5236jpg

Ma siin blogis ei olegi kirjutanud, aga meil on juba kuu aega väike kiisupojake! Juba alates Tolmu võtmisest olen pidevalt plaani pidanud, et kasse võiks olla kaks ja teine võiks siiamilaadne toode olla. Aga nagu ikka – aeg lendab ja kõiki mõtteid ei õnnestu kohe teoks teha.

Nüüd, kui Tolmul see kolahunnikute tegemise komme tekkis, mõtlesin, et tal on vist nii igav, et viimane aeg väike sõbrake majja tuua. Natuke hirm oli ka, et oleme sellega pisut hiljaks jäänud ja Tolmu pole enam teiste loomadega kuigi sotsiaalne. Aga lootsin ikka parimat 😀

DSC_1803

Esimesel päeval oli pisike väga hirmunud, sest uus kodu ja uued inimesed. Istus kapi all, nuttis ja magas vaheldumisi. Tolmu piidles teda igast nurgast väga tõsise näoga ja viskas vahel urinat ka sekka. Õhtul, kui kiisupojake maja peal ringi hakkas uudistama, oli urisev ja tige Tolmu tal alati kannul ja kartsin juba, et sööb pisikese ära. Mingi hetk istusin diivanil ja lugesin raamatut, kui väike tegelinski mu kõrvale hüppas ja ennast sisse seadis. Tolmu, kes olukorda inspekteeris, jalutas kohe diivanist mööda, mille peale tegi pisike kassipojake ennast pudeliharjaks ja laskis ootamatult valju ja tigeda urina valla. See pani kohe kassidevahelised jõujooned paika (ja ilmselt ka selle, kes mu peremeheks sai 😀 ) Järgmise päeva jooksul oligi nii, et Tolmu käis küll uudishimulikult pisikese kannul, aga urisejaks oligi nüüd hoopis kassipoeg. Lisaks meeldis Tolmule väga vaadata, kuidas Coco omaette mängib – ta oleks tahtnud väga mänguga ühineda, aga väike oli tige ja läks selle soovi peale kohe turri. Aga kolmandal päeval sai pisike lõpuks aru, et see suur volask pole nii hull midagi ja mängust sai tasapisi juba asja. Nüüd kappavad nagu kaks hobust siin ringi ja on täitsa sõbrad.

DSC_1826DSC_1828

Nimevalikuid oli meil palju. Cappuccino, Palomita, Coco. Praegu tundub, et see viimane on vist jäänud, sest on kõige lühem.

coco-loko

Aga põhiküsimus – kas Tolmu käitub nüüd paremini? Mkmmm. Õpetab oma rumalusi väiksele ka.

DSC_1849

 

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

8 Responses to Coco loco

 1. Anett ütles:

  Oh kui ägedad miisud sul on! Kui mul kunagi lõpuks enda maja peaks olema, siis võtan küll vist ka kohe kaks tükki korraga. 😀

  Liked by 1 person

 2. Anonüümne ütles:

  viimane pilt on täiesti geniaalne 😀

  Liked by 1 person

 3. Anonüümne ütles:

  Anonymous ehk Karin. ma koguaeg unustan, kuidas sisse logida

  Meeldib

 4. Anonüümne ütles:

  Kas Eestis oli teil kah koduloomi?

  Meeldib

  • yavanna111 ütles:

   Terve elu on alati kassid olnud 🙂 Kui Hispaaniasse kolisime, tahtsime oma kiisumiisu ka kaasa võtta, panime kiibi ja tegime lemmiklooma passi isegi ära, aga kuna ta kardab TOHUTULT igasugust transporti ja ükski loomaarsti soovitatud rahustitest ei mõjunud, jäi ta hoopis mu vanemate juurde.

   Aa, tegelikult on mul lapsena väga palju koduloomi olnud, elasime maal 😀

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s