Troonide mäng, 7s hooaeg alaku!!!

 

 

Ma tean, ma tean – troonide mäng muudkui ees ja taga, midagi muud siit blogis lugeda polegi, aga mis teha, see on üks mu vähestest kirgedest! 😀

Umbes 2 aastat tagasi sain teada, et Hispaanias filmitakse suur osa Troonide mängu 5ndast hooajast. Daniel oli siis just sündinud ja filmivõtted juba käisid, aga hõiskasin rõõmsalt, et vot järgmine aasta kandideerin ka kusagile massitseenidesse. Oleks  totaalne dream come true! Kas või mingit suvalist laipa mängida, peaasi, et saaks sellest maailma parimast seriaalist osake olla. Tolmukübekenegi kuskil ekraaninurgas. Aga järgmisel aastal juhtus kuidagi nii, et avastasin castingute info alles siis, kui nad olid just paar päeva tagasi juba ära olnud. No ma ei tea, ju ma siis ikka ei ole piisavalt tõeline fänn! Nii et tuli jälle aastake oodata. Seekord olin ma täitsa valmis ja hoidsin kogu infol silma peal, rõõmsal meelel sain teada, et Sevilla ja Cordoba kant on ka filmivõteteks välja valitud. Juuhuu, eksole – alla 200 km Malagast. AGA. Siis tuli see nn massitseenide casting call ja vajati AINULT MEHI! Ilmselt on seitsmendas hooajas jälle tohutud lahingud. Niiet. Meheks ma ennast ilmselt maskeerima ei hakanud, seega saatsin hoopis Artjomi asja uurima.

casting

Castingu info pandi üles alles 2 päeva enne sündmust – kolmapäeva õhtul, et reede hommikul kell 9 olgu kõik soovijad kohapeal olemas olla. Casting toimus loomulikult kusagil enamvähem pärapõrgus ja mitusada km Malagast – siit Cordobasse saada pole probleem, aga sealt tuli veel edasi mingisse pisikesse “külakesse” saada, kuhu nii varahommikul sai ainult taksoga. Kohale ta siiski jõudis 🙂 Sellest on nüüdseks tegelilkult juba üle poole aasta möödas, ehk siis casting oli septembri keskel, aga kuna Artjom ei osutunud valituks, siis ma ei ole viitsinud sel teemal lihtsalt kirjutada.

DSC_1612

DSC_0590

525-s, kes sisse sai!

Rahvast oli TOHUTULT. Kõigepealt tuli paar tundi õues ukse taga järjekorras olla. Alles ukseni jõudes oli esimene  kontroll – kes liiga lühikesed/paksud/vanad/noored/tätoveeritud/jne saadeti koju. Sealt pääses Artjom läbi (+ veel umbes-täpselt 1499 inimest). Sees läks ka paar tundi – pidi täitma mingeid pabereid, andma dokumendid, tehti pilti ning mõõdeti. Öeldi, et valituks osutunutele helistatakse paari nädala pärast. Kuna Artjomile ühtegi kõnet ei tulnud, siis ilmselt ei olnud ta sobiv – vbolla liiga blond? 😀 Ta oli seal igatahes suht ainuke välismaalane olnud. Filmivõtted oleks kuu pärast sealsamas pärapõrgus toimunud, umbes 2 nädalat varahommikust hilisõhtuni võtteid. Ja isegi raha oleks makstud – 54 eur päeva eest 😀 A noh, oleks-oleks. Järgmine aasta veel viimane võimalus proovida, äkki veab paremini 😀

A mis arvate, kes sel hooajal troonile saab?

seeria4a

 

This entry was posted in Minu Hispaania, Teater/kino/kirjandus/muusika, Veini kõrvale lobajuttu. Bookmark the permalink.

2 Responses to Troonide mäng, 7s hooaeg alaku!!!

  1. Anonymous says:

    Kuidas järgmisel aastal veel üks võimalus on? Viimane hooaeg ju praegu? 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s