- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu
Stiil ja mood
5500-blogi riiete istuvuse aruteluga seoses tuli mulle meelde, et mul istub siin juba ammusest ajast ju üks lõpetamata postitus. Mingi hetk (kevadel ehk?) arutleti teemal, et mis on soliidne riietus. Ja et vanasti oleks nt õpetaja riietuse puhul üsna mõeldamatu … Jätka lugemist
Rubriigid: Ilu- ja moejutud, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: hispaanlannad, kleidid, mood, riided, stiil
15 kommentaari
Üleujutused
Jagasin natuke jooksvalt instas ja facebookis, aga panen blogisse ka kirja. 29. oktoober on päev, mis jääb ajalooürikutesse kauaks kirja – see oli kohe kindlasti Hispaania viimaste aastakümnete kõige hullem katastroof. “Väiksemaid” üleujutusi oleme iga paari aasta tagant ennegi näinud, … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
9 kommentaari
Autismist veel
See on vist mulle enda jaoks, et asju läbi mõelda, aga kes teab, võibolla vajutan meeltesegaduses seda avaldamise nuppu ka… Ühesõnaga, autismist ikkagi veel. Mul on terve see aeg alates Dani diagnoosist olnud soov sõpradelt-lähedastelt küsida, et mis nemad arvavad, … Jätka lugemist
Võõras linnas versus oma linnas
Me oleme nüüd 11+ aastat juba malagueñod olnud. Ausalt, tunnen Málagat juba paremini kui oma vana kodulinna Tartut. Tartus elamise skoor jääb alla kümne aasta. Ma olen muidu täiega see jalutaja-inimtüüp. Kui vähegi aega, siis jalutan, vaatan maju, avastan nurgataguseid … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: aeg, antiik, Dani, elu, jalutamised, mercadillo
3 kommentaari
Päevik
WordPress saatis mulle just õnnitluse meie kümne koosoldud aasta puhul. Juhuuu! Väga tore on siin tõesti olnud. Enne seda kribasin mõnda aega blogspotis/bloggeris, aga ei mäletagi enam, mis mulle seal täpselt ei istunud. Polnud käe järgi noh. WordPressiga olen siiani … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: üürihinnad, kinnisvara, kool, korterid, puhkus
2 kommentaari
August (tulevad pätid)
Huhh, august on kreeeeisi olnud! Esiteks oli kuu keskel feria, millest juba kirjutasin, aga muidu ka. Kuu esimeses pooles oli ülepäeva mõni sünnipäev. Aleksandri kahel sõbral ja siis tal endal kah (rääkimata sellest, et august on meil suguvõsas ka kõige … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: aleksandr, august, eluolu, jazz, tühiloba
Lisa kommentaar
Nostalgiatoidud
Indigoaallase blogist leidsin toiduküsimused, mis omakorda olid võetud siit: https://kevadtulebikkagi.blogspot.com/2024/08/nostalgiatripp-maitserannakud.html 1.Mis on lapsepõlveaegne lohutustoit tänaseni? Küpsisetort kindlasti, yumm! Paar korda aastas kindlasti teen, mõnikord lihtsalt niisama, sest tuleb isu. Kusjuures lapsed väga ei fännagi, ma ise. Vaarikad-mustikad peale, mingi hapum … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
7 kommentaari
Feriapäevikud
Feria-feria-feria, ahhh! See on aasta ägedaim aeg, üheksa päeva järjest fiestat ja tantsu ja tralli ja tänavad on muusikat ja ilusaid kleite täis. No mida veel elult tahta! Ma olen alati, või noh, noorena, enne lapsi, festivali-inimene olnud, iga suve … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: feria, feriademalaga, flamenco, puhkus
4 kommentaari
Abielust
Nii üks kui teine on siin viimastel kuudel abielust ja suhetest bloginud, olen huviga kaasa mõelnud ja täna oma kolmeteistkümnendal pulma-aastapäeval on täitsa paras hetk mõtiskleda, et mis see hea suhte saladus siis lõpuks on. Esiteks tunnen ma alati piinlikkust … Jätka lugemist
Eestiskäik
Käisin vahepeal sipsti Eestis õe juubelipidustustel. Esimese asjana sünnimaale maandudes ostsin poest puugivastase sprei, sest Peipsiveerel neid paganama puuke ikka jagub ja suguvõsas on meil mitu inimest väga raskekujulise entsefaliidi ka skoorinud. Borrelioosidest rääkimata, isegi olen seda korduvalt põdenud (borrelioosivaktsiini … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar