Ikeaaaaaa

Eelmine nädal käisin ma ESIMEST KORDA ELUS IKEAs! Vot see on vist koht, kus enamik naisi veedaks meeleldi terve päeva 🙂 (Ja mehed jookseks loomulikult kohe tagurpidi välja, kui vaid saaks…)

Tegelikult võtsime juba mitu kuud minekuks hoogu, sest magamistoas läks rulool üks plastikosa katki, alguses püsis veel kuidagi liimiga koos, aga lõpuks lagunes ikka täitsa tükkideks.

Ikea asub Malagast natuke väljas, lennujaama lähedal. Õnneks saab sinna rongiga ja rongisõit on Aleksandri suur suur lemmiktegevus. Kunagi sügisel käisid nad Artjomiga seal vanni ostmas ja pärast kuulsime ikka mitu nädalat seda rongijuttu.

DSC_9238

Seekord oli Aleksandr rongisõidu üle lausa nii õnnelik, et  vaatas terve tee Danieli poole ja naeris südamest ja suure häälega. Vaatasin, kuidas järjest kogu vagunitäis inimesi muhelema hakkas, umbes täpselt nii, nagu selles videos:

Mul endal ka pisarad lausa voolasid naerust 🙂 Aga lõpuks jõudime kohale ka ja jooksime kiiresti läbi Ikea, sest aega palju ei olnud, Daneili söögiaegade vahe on ju kõigest 3 tundi. Krabasin kiiresti möödaminnes mõned muud asjad ka korvi, nt veinipokaalid hinnaga 1.99 (jah, 6 tk kokku 1.99 eu!!!), uue vannikardina paari euroga jne (seda ma muidugi veel ette ei pane, sest just päev varem küürisin üle pika aja vana puhtaks…ja keda need augudki segavad, ilus õhuline nagu pitskardin…). Aga oioi, kuidas tahaks sinna tagasi, ilma lasteta ja ajapiiranguta jne 😉 Peab vist mõne loterii ostma! (P.S – võitsin nädal tagasi 30 eur, see oli siis nagu soojenduseks loodetavasti)

Ema, Liina ja Anni – lähme märtsis, eks!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Ikeaaaaaa

  1. Anonymous says:

    Jaa, muidugi!!! Ja üleüldse me Anniga juba nii ootame…nt mõnel on juba üle poole kohvrist pakitud.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s