Vanu pilte

Koristan just ühte A. vana telefoni mälukaarti ja avastasin palju “uusi” pilte. Nt see:

DSC_1028

Politseionud on siin väga sõbralikud, vähemalt turistidega. Ja neid on palju, tegelikult nähakse väga suurt vaeva, et Malaga oleks puhas, turistisõbralik ja minimaalselt kriminaalne. No vähemalt kesklinn. Ratsutavad hobustega mäenõlval kindluse ümbruses ja parkides, kesklinna “botaanikaaia pargis” ja eemaldavad kahtlast elementi 🙂 Tsiklimehed ka iga nurga peal + siis veel jalgratastel + autodega jne. Igale poole pääsevad ja teevad oma ringkäike. Nt just hiljuti poodi minnes pikutas tänava ääres üks haisev ja ilmselt tiba purjus onu, senditopsik käes. Ja kohe oli politse ka platsis ja eemaldati ta tänavapildist, ju siis kainestusmajja? Tegelikult on päris huvitav see, et siin nagu ei olegi selliseid eesti tüüpi bomše. St siin nad ei joo, vaid vajavad raha tõesti söögiks. Ainsad juua täis ja lällavad bomšid, keda siin olen näinud, olid eestlased, üks vanem paar (no sel hetkel oli küll tibake häbi samast rahvusest olla).

Natuke kurb on, et politsei on ka tänavamuusikud ja kunstnikud ka oma musta nimekirja pannud ja viimastel kuudel käib väga aktiivne puhastustöö. Käivad erariietes politseinikud, muusikutelt konfiskeeritakse pillid ja tehakse trahvi, kunstnike ja muude artistidega sama lugu. Aga tegelikult on ju see kaader inimesi just see, mis teeb vanalinna põnevaks. Ma ei mõtle neid bomše ja ühelaulumehi, kes kohvikutes lunimas käivad, vaid neid, kes pargipingil või katedraali ees rahulikult mängivad ja kellelegi tegelikult pinda ei käi. Aga noh, kogu selle aktsiooni tulemusel on vähemalt neid kohvikutüütajaid ka veidikenegi vähemaks jäänud.

Igatahes, politsei on iga nurga peal ja kuna neil on ju igav terve päev tsikkidega tšit-tšättida, siis on tore vahelduseks lastega ka mängida 🙂

Rubriigid: Malaga, Veini kõrvale lobajuttu, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s