Suvi

DSC_2162

Mul sai kool läbi!!! Keeltekool siis. Millal ma viimati kusagil koolis käisin? Viimase 10a jooksul vähemalt küll pole käinud. See oli muidugi üks jube pikk aasta ja lõpus olin juba viimase piirini tüdinenud ka (kodutööd, grammatika…). Aga tehtud, jee! Ise ka imestan, et pooleli ei jätnud. Järgmisele tasemele ma ilmselt ei lähe, sest noh…aeg on raha. Aga nüüd on mul vähemalt kesktasegi paberil ette näidata, kui kusagil vaja peaks minema (loodetavasti…eksami tulemused saan tegelikult alles nädala pärast teada).

Meil oli hästi tore kursus ja selles suhtes oli küll vahelduseks hea kuskil kollektiivis olla ja üle pika aja kusagile kuuluda. Enamus olid sellised vanemad inimesed, 40, 50, 60+ kellel andaluusia südame küljes nagu minulgi. Väga hästi sobitusin sinna noh 😉 Õpetaja oli ka väga äge. Ühesõnaga ei kahetse, et ennast kokku võtsin ja kooli läksin.

Lastel saab ka 2 nädala pärast kool läbi… ma ei julge mõeldagi, kuidas mu “home-office” ehk kodus töötamine suvel siis välja hakkab nägema… hirmus! Ma ei ole kisa sees just kõige produktiivsem 😛 Ilmselt tuleb päeval magada ja öösel tööd teha…

Aaa, ja salsa – seal tuleb ka kursuse lõpupidu varsti, õpime juba esinemiseks kava 🙂 Ei ole selline tavaline igav paarides tantsimine, vaid rueda de casino (ehk eesti keeles siis kasiinoratas?), mis näeb üliäge välja (kui me esinemise ajal pekki ei keera kõike ofc :D)

Lõpetuseks üks suvaline kiiruga otsitud video sellest kasiinorattast:

 

This entry was posted in Malaga, Minu Hispaania. Bookmark the permalink.

1 Response to Suvi

  1. liinotška says:

    Ilus kleit ja ilus rattaline ja veel ilusam tüdruk. Ja kooli osas – ikka maru tubli, et lõpuni punnisid.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s