Kaltsukaskoorid vol2: kinga-eri

Umbes ühe aasta jooksul second-handist (v pigem second leg?) skooritud jalanõud. Kaltsust kingade leidmine on üks põnevamaid jahiliike – isegi kui mõni ilus mudel on, siis peab veel suurus ju ka klappima 😛

Eriti “big fish” olid need mustad pidulikud kingad – just paar päeva varem öeldi salsatrennis, et lõpupeoks on musti kontsakaid vaja… ma juba kujutasin ette, kuidas mööda poode ringi käin ja midagi ei leia (nagu kevadel juba trenniskäimiseks otsitud sai, kuigi siis ei olnud ju värvipiirangut mul ees)… Pluss veel see, et 20-30 eur ka kahju kulutada kingade peale, kui kingariiul isegi suht pungil täis… Ja siis nägin ma kaltsukas 4 eur eest selliseid iludusi + täpselt parajad ka. Kõik ideaalne, kõrgus, disain, värv….just selliseid ma tahtsingi!

Ja need mustad neetidega madalad rihmikud – kuigi ma madalatega väga tihti ei käi, siis vahel on ju ikka vaja ja mõlemad kaks paari, mis eelmine aasta Eestist ostsin, läksid juba enne suve lõppu katki. Loodetavasti peab nüüd see 4 eurine ost suve lõpuni ikka vastu!

Pilt number 4 kingad on mul juba tegelikult ribadeks käidud…kui leiaks kuskilt normaalset kingaliimi, siis annaks ehk veel päästa neid…ülimugavad pikamaakingad olid noh…ja ägedad ka mu meelest.

 

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Kaltsukaskoorid vol2: kinga-eri

  1. Anett ütles:

    Oeh, mul nii kahju, et Mancis pole korralikke kaltsukaid, kus oleks norm valik ja head hinnad. Nii veider. Newcastle’is jälle oli neid tohutult. #veitskade

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s