Eestis

 

DSC_0127

Seekord meil ilmaga vedas – terve nädal oli Eestis 30-ringis ilm, nagu me siin juba mitme kuu jooksul Malagas harjunud oleme. Ei pidanudki külmetama! Öösiti oli tegelikult natuke jahe, ei ole harjunud lahtiste akendega magama.

Ja oi, kus said lapsed jälle sääskede poolt ära puretud, täpselt nagu alati.

Seiklused said alguse juba tegelikult sel hetkel, kui olime Malagast õhku tõusnud. Kohe, kui lennukirattad maast lahti said, meenus mulle momentaalselt, et unustasin ühe tööasja tegemata – Kenti u 4 h pärast väljuvale lennule check-ini tegemise. Ja siit õhust ei saa ju sellest teavitada ka… Lülitasin kiiresti neti tagasi sisse, kuid olime juba liiga kõrgel ja levi enam ei olnud. Milline feil! Ja süüdistada pole ka kedagi teist kui ainult iseennast…

Kui olime piisavalt kõrgele lennanud, hakkas piloot oma tavapärase tervitusjutuga pihta. Aga mu kõrv püüdis sealt õnneks ühe üliolulise lause: “meil on pardal tasuta wifi.” Sorisin brožüürides, leidsin instruktsioonid ja saingi asjad tehtud. God bless Finnair! Neil on praegu mingi prooviperiood, mille ajal on kõigile pardalolijatele tasuta wifi. Hiljem läheb siis tasuliseks ilmselt. Aga ma polnud üldse kursis variandiga, et lennukites võib oma nett olemas olla.

Lugesin hiljuti kusagilt lehest või blogist nippi, et lennule istekohti valides tasub kolmeses reas valida kaks äärmist ja keskmine tühjaks jätta – et siis keegi ilmselt ei taha sinna seda kohta võtta ja saab pärast laiutada. Proovisin ära. Kui lennukisse sisenesime, ütlesin kohe Artjomile, et kui näed kuskil kahte rida järjest, kus keskel istutakse, siis ilmselt meie read… Nii loomulikult oligi… Nii et ma ei soovita seda nippi eriti. Tagasitulles nt vedas meil paremini – jätsin tühjaks hoopis vahekäiguäärsed kohad ja tühjaks nad jäidki.

 

DSC_0710

Nädalaga jõudis täitsa palju ära teha ja seekord oli natuke vähem ringijooksmist ja stressi ka. Kui välja arvata tööasjad, mis pidin ka sinna kuskile vahele mahutama. Aga võrreldes eelmise aastaga sujus kõik rahulikumalt, ei olnud sellised paaritunniseid külaskäikude maratone.

Mardi sünnipäev oli vägev nagu alati, tants ja trall ja mõnus atmosfäär 🙂 Keset udust ööd koju jalutades nägin teeääres isegi jaaniusse.

Käisin nädala jooksul 3 korda saunas!

Igasuguseid põnevaid jooke sai mekitud, nii isevillituid kui poe-omi. Ja tikrisangria tegime ka ära.

Käisime mitu korda metsakal ujumas – 10 aastat polnud vist sinna jõudnud.

Jõudsin ühte tüdrukuteõhtut pildistamas käia.

Niisama sai ka üht-teist ägedat klõpsitud.

Vaatasin Tartu ööelu ka üle. Jõeäärne kuuba mohiitobaar on üliäge, 10 points 🙂 Malagas nii cooli mohiitokohta polegi.

Kaks paari kingi ja kaks raamatut vedasin tagasitulles ikka Malagasse… Ja purgi mädarõigast Tallinna lennujaamast. Järgmine kord pean varakult valmis mõtlema, mida kõike Eestis proovida ja teha vaja ja mida kaasa osta tahan. Nt mustsõstrašampoon ununes seekord täitsa ära.

Ja palun öelge, millal ometi tehakse Malaga-Tallinn otselennud?

DSC_0775DSC_0776DSC_0829

DSC_0676

DSC_0554

DSC_0121

Rubriigid: Fotograafia, Veini kõrvale lobajuttu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s