Crazy catwoman nagu ma olen

Kõik vast teavad, et ma olen totaalne catmama, eks. Niisiis. Esiteks lugesin seda Postimehe artiklit ja siis Malluka blogiposti. Kurb ja segane ja valetamist-vassimist täis lugu. Ei hakka ümber jutustama, lugege ise, aga teemaks on ühe instagrami staari teadmata saatusega kassid, kes on aasta algusest saadik pildilt kadunud ning kelle saatuse kohta ta iga kord erinevat infot jagab.

Ja kohe peale lugemist sattus facebookis mulle üks sarnane leitud ja kodu otsiv triibuline kass ette. Tulid need skandaalsed kassid kohe silme ette ja asusin võrdlema. Oli tõesti sarnane, aga siiski pisikesed erinevused olid mustris.

Sherlock Holmes ja vana kassiekspert minus aga oli juba pead tõstmas ja asusin sama soojaga siis juba neid suunamudija müstiliselt kadunud kasse ja ühtesid Malluka blogi kommentaarides välja toodud kuskilt Viimsist veebruaris leitud ja varjupaika viidud kasside pilte võrdlema.

Üks-ühele samad ju? Mis te arvate? Pildid on küll eri vanuses tehtud, aga siiski on sarnasus märgatav. Triibulise kassi tumedad vurrutäpid (paljudel sarnastel on need täpid valge tausta sees valged, st olematud) Roosa, tumedaga ääristatud nina. Värvitoon, kogu muster ja triibud. Tumeda kassi sokid sama pikad, rääkimata kõhualusest mustrist. Vurrude värv, valged karvad kõrvades. Ja noh, koos leitud, kui tõenäoline on, et veel mingi teine selline kassiduo ringi liikus.

Kahel esimesel pildil suunamudija kass, kolmandal Viimsi vallast leitud kass
Kahel esimesel pildil suunamudija kass, kahel viimasel Viimsi vallast leitud kass
suunamudija endised kassid ja 6ndal veebruaril varjupaika saabunud kassid

Jupjup, just ju paar postitust tagasi kirjutasin, et blogiskandaalid ei küta, aga krt, kassid! Ja nagu ma aru saan, siis loomade kaitseks lubatakse ainult neil välja astuda, kes ise liha ei söö, nii et ma siis astun. Mallu blogi kommentaarides jäi mulle silma mitmeid inimesi, kes väitsid, et ja mis siis, mis see teie asi on, igaüks võib oma loomadega teha, mis ise tahab, laske vaesel inimesel rahulikult loomi hüljata ja ärge kiusake…

Mis te arvate, võib või? Täitsa ok on oma kuus aastat kallid pereliikmed lihtsalt kusagile tänavale visata? (ja ise samal ajal valetada, et nad on turvaliselt kodus või kuskil maal vanaema juures või mida iganes) Isegi mitte oma suurelt fännide armeelt küsida, et kes tahab? Ma pakun, et fännid oleks tormi jooksnud ja pealegi maksnud. Oleks saanud oksjoni teha. Instagrami loosimise, kus peaauhind oleks need kullakallid kassid. No mis iganes, aga niimoodi vaikselt lihtsalt minema sokutada? Ma olen 100% kindel, et igale loomale on alati võimalik uus kodu otsida, kui vaid soovi on ja hoolid, ja veel eriti, kui oled nö kuulus.

Krt, inimkond on hukas noh. Ma olen ses mõttes väga jäiga mõttemaailmaga, et kui inimene oma kodulooma (või loomi üleüldiselt) ei armasta, siis tal lihtsalt polegi südant. Aga kas sellised inimesed sobivad suunamudijaks, influenceriks, eeskujuks?

UPDATE/EDIT: Päev hiljem selgus, et jah, need olidki tema kassid, ta poiss-sõber viis nad sinna varjupaika valetades, et leidis tänavalt. Suure tõenäosusega pandi kassid kolme nädala möödudes magama, sest tolles varjupaigas käivad asjad nii. Oleks väga suur ime, kui keegi nad enne tähtaja kukkumist adopteerida jõudis. Proovin mõista seda, et kuidas see suunamudija sai mõnda aega hiljem mingi lihavaagna taustal nalja teha, et hihhii, kassiliha, ilma et tal pisarad voolama hakkaks. Selles valguses totaalsed psühhopaadid ju: https://annestiil.delfi.ee/artikkel/93880849/meie-koigi-elus-leidub-moni-psuhhopaat-aga-kuidas-ta-ara-tunda-pane-tahele-neid-vihjeid

Rubriigid: Uncategorized, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

7 Responses to Crazy catwoman nagu ma olen

 1. Alex ütles:

  Egas mudilaseks saamiseks rohkem kui kõvasti tahtmist vaja ei olegi.

  Liked by 1 person

  • Mar ütles:

   Sellele ma vaidleks isegi natuke vastu, ikka kõva töö ja palju aega ja pushimist on ka seal taga, tahtmisest ainult ei piisa. Ja mingi karisma peab ka olema, et kas armastatakse ja ollakse inspireeritud, või vihatakse ja vangutatakse pead, aga külmaks ei jäta. Ja teadmised sotsiaalmeediast ja reklaamist jne. Mina nt ei saaks hakkama, isegi kui tahaks 😀

   Meeldib

 2. einuli ütles:

  Väga nõus selle postitusega.
  Samas tundub, et tegu võib olla patoloogilise valetajaga, tuttavate jutu järgi, sest neid valesid jagub vist valimatult igas suunas.
  Miks sellise jälgijate arvuga inimene ei teinud seda pingutust, et hankida kassidele uus hea kodu, vaid andis nad varjupaika, kus ca 20 päeva pärast kassid hukatakse? Miks miks miks….

  Liked by 1 person

  • Mar ütles:

   Ilmselt, sest ei läinud piisavalt korda need loomad talle. Alati ikka mõtlen, et kes need inimesed on, kes oma koduloomi kuskile metsadesse viivad või suvilatesse maha jätavad. Et kes nad on, kust tulevad, mis nende peas toimub. Nüüd siin tean, ei näegi nad välja saba ja sarvedega, vaid täitsa tavalised nunnud rõõmsa ja positiivse kuvandiga inimesed, saba ja sarved on sees peidus, hinges vaid.

   Meeldib

 3. Pingback: Kui käsi võiks haarata popcorni järele – confiture d'oranges

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s