- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Tag Archives: kooliaeg
Kiletatud ja paberdatud õpikud???
Vaatan neid sotsiaalmeedias ette tulevaid õpikute-töövihikute-vihikute kiletamise ja paberite ümberpanekupostitusi ja olen siin natuke hämmingus. Ma ei teadnudki, et Eestis siiamaani selliseid asju peab tegema. Omal ajal ju sai isegi neid raamatuid jõupaberisse mähitud, aga arvasin millegipärast, et see on … Jätka lugemist
Restart
Pean nüüd eelmise postituse välja printima ja kõik oma sõnad ükshaaval ära sööma. Sest ma ei teadnud, et nii südamesse võetakse seda blogimise lõpetamist. Mina mõtlesin lihtsalt, et ju siis kirjutan igavalt ja kes see ikka lugeda viitsib! Ühesõnaga, proovin … Jätka lugemist
Rubriigid: Kolmkeelsed lapsed, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: hispaania kool, infantil, kooliaeg, lapsed
5 kommentaari
Lastevanemate koosolek :)
Uskumatu küll, aga olengi lõpuks sinna ikka jõudnud, et täna on mul esimene lastevanemate koosolek! Põhiküsimus on muidugi see, et mis kell kool hommikuti hakkab. Loodetavasti mitte 8, nagu Eestis. Ilmselt vast 9? Kell 10 oleks juba totaalne jackpot. Igatahes ei … Jätka lugemist