- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu
Saada pruuniks teiseks juuniks
Oooh kuidas teil seal veab, et lastel juba suvevaheaeg hakkas! Koduõpe sai läbi. Vabadus! Meil veel kaks nädalat selle õndsa hetkeni minna. Kõik lapsevanemad ootavad juba kannatamatult. Mitte ainult sellepärast, et saaks sellele õpetajaametile viimaks punkti panna, vaid ka seepärast, … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
4 kommentaari
Reede
Long time no see onju. Mis on hea märk, sest kui ma pole siia sattunud, olen järelikult muude kirjutamistega laine peal olnud. Finiš juba paistab, viimane lõpuspurt veel jäigi! 🙂 Lisaks olen muudkui mediteerinud, Liina on mulle heaks guruks olnud. … Jätka lugemist
Kuu peidus pool ehk noor vanainimene
Ma küll kirjutan endast üsnagi suurel määral blogis asju välja, siis kui enda sisse mure (või rõõm) enam ei mahu, no vähemalt 15% ulatuses juhtudest, eksole… Aga ikka kipub nii olema, et mingid asjad jäävad selleks kuu tagumiseks küljeks, varju. … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
4 kommentaari
Vahelduseks üks isiksuse test
Kõik muudkui teevad seda testi, uudishimu ei andnud asu ja pidin ka ikka lõpuks ära tegema. Aga mis te saite? Keegi veel INFP-T ehk vahendaja? Väidetavalt 4% elanikkonnast, aga ma olen aru saanud, et see test annab iga isiksusetüübi puhul … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
6 kommentaari
Love hurts
Panen lapsi magama. Daniel: “Emme, sa oled nii hea, et päkapikud toovad sulle täna kindlasti midagi ilusat!” Hommikul on ühe mu voodi kõrval oleva sussi sisse väike kaktus ilmunud.
Lemmikud karantiinimeemid
Naer on terviseks ja raudne tervis kulub praegu ära. Nii et: siin on väike valik memedest, mis kusagil fb või instas scrollides on mul päeva rõõmsamaks teinud.
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar
“Ma ei hakka seda sööma, see on notsudest tehtud”
Siin on jälle üks looke, mis kinnitab, et ega käbi kännust kaugele kuku ja mis algab segi kord sõnadega “Kui MINA veel väike olin…” Ehk siis… Kui ma kuskil 4-5-6 olin (täpselt ei mäleta enam, sest see oli ju ülimalt … Jätka lugemist
Update
Koroonauudised on iga päev järjest hullemad, nii siin kui Eestis, ja ma ei taha neid viimasel ajal enam lugedagi, veel vähem siis teistega jagada. Tõesti elaksime nagu mingis ebareaalses maailmalõpu õudusfilmis. Nii et ma saan täitsa aru neist, kes on … Jätka lugemist
Karantiinipäevik: esimene nädal tehtud
llusat kevade algust! Täpselt nädal tagasi jäid meil lapsed esimest päeva koolist koju. Nii et saame siin oma esimese karantiininädala rõõmsalt kalendrist maha kriipsutada. P.S., ma ennustan, et Eestis tuleb ka lähiajal ikka korralik karantiininõue ja lõppeb see tilulilu ära, … Jätka lugemist
Rubriigid: Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
3 kommentaari
Hispaania versus koroona
Kui vahepeal pandi Hispaania ka seoses koroonaviirusega sinna “ära sinna küll jumala eest reisi”- kategooriasse, siis tegelikult ei ole olukord üldse nii hull. Samas ma ikka nägin, et eestlaste jaoks tundus Hispaania juba selline riskibisnis, vähemalt seni, kuni Eestis veel … Jätka lugemist
Rubriigid: Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
1 kommentaar