- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu
See peegelpilt
Mis teil esimene mõte on, kui tänaval kõndides mõni inimene vaatab? Ma olen üldiselt selline uinamuina, kes on tänaval oma mõtteis või vaatab puid-põõsaid ja linnukesi ja pilvi, heal juhul valgusfoori ka, ja inimesed jäävad täitsa kahe silma vahele. Vastupidiselt … Jätka lugemist
Kool ja viirused käivad ikka käsikäes
Hmmm, huvitav, mis järeldus sellest teha, et kui lapsed olid pool aastat kodus olles kenasti terved, aga juba peale kahte nädalat kooliskäiku on mõlemad haiged? Vaatamata kogu sellele maskikandmisele ja distantsihoidmisele ja hommikusele palavikumõõtmisele ja pidevale kätepesule ja burbujadele ja … Jätka lugemist
Valikud
Kell oli kohe-kohe õhtul seitse saamas, kui uksel kõlas koputus. Seitsmest pidi Artjomil üks fotoshoot hakkama, mõtlesin, et kliendid juba kohal ja läksin aga rõõmsalt avama. Antonio hoopis. Mitte Banderas, kahjuks. Vaid üks teine. Siin nimetatakse neid conserje-ks. See on … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: kolimine, koroonakriis
8 kommentaari
Vaatenurk
See on ammu teada fakt, et sotsiaalmeedia on üks totaalne kurjajuur. Sest kõigil läheb ju nii hästi, lust ja lillepidu ja trillallaa-trullallaa, ja kogu selle “edukuse” nägemine võtab lõpuks enesehinnangu alla. Nii et ma näitan siis vahelduseks pahupoolt ka, et … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
7 kommentaari
Mõtted
Nii, siin üks täitsa lambikas postitus, kust Hispaania kohta (või üldse millegi kohta) midagi põnevat teada ei saa ja kes tahab võib vabalt lugemata jätta. 😛 Mul juhtub pidevalt see, et enne magama jäämist mõtteid kedrates tuleb omast arust lõpuks … Jätka lugemist
Inimsuhted ja feilid
Sattusin eile “naistejuttude” seda episoodi kuulama, kus räägitakse nuga selga löövatest bitšidest. Esiteks oleks tahtnud, et nad pikemalt ja rohkem süvitsi lahkaksid seda teemat. Aga võib olla just seetõttu, et see nii lühike teemapuudutus oli, just jäingi ise pärast pikemalt … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
8 kommentaari
Maskikroonikad
Kui ma juba siin juba paar korda olen maskide teemal sõna võtnud, eks ma siis jätkan aga rõõmsalt seda maskikroonika pidamist edasi. Tragikomöödia nagu ta on. Saate mõelda, et küll Eestis on ikka hea, vihma sajab, palav ei ole, maske … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
5 kommentaari
Tšitt-tšätt
Selle postituse pealkiri peaks vist olema “Juba jälle juuli läbi???” Sest alles ta algas ju. Kuhu, reaalselt kuhu see aeg lendab? Kas ainult minul, või teistel ka? Juulid on viimasel ajal kuidagi rasked kuud sattunud olema. Eelmine juuli olin ma … Jätka lugemist
Rubriigid: Fotograafia, Veini kõrvale lobajuttu
3 kommentaari
Feil: netist kleidi tellimine
Ükskord otsis Liina suveks maksikleiti ja mulle hüppas kohe samal ajal instas mingi Madriidi poe reklaam ette. Täiega ilus kleit ju! Türkiis-sinised volangid ja mõnus naiselik ja romantiline. Nad Eestisse ei saada, aga mõtlesime, et tellin ta siia minu juurde … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
2 kommentaari
Post-koroona
A meil hakkas täna see kauaoodatud koroonajärgne “uus normaalsus”. Läksime eile õhtul magama. Dani: “Emme! Sulle meeldib issi palju vä?” Mina: “??? …. no jaaa” Dani: “Mulle natukene ei meeldi palju” Mina: ??? Dani: “Sest mõnikord ta magab mingis teises … Jätka lugemist
Rubriigid: Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar