- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu
Hea-Teod ja Hispaania ja muu lora
Vahepeal tulen siia, vajutan seda “new post” nuppu, vaatan minutikese toda valget lehte ja panen jälle kinni ära. Tahaks igasuguseid asju kirjutada, peas on nii palju random stuffi läbisegi, et ei tea, millest alustada, ja miski pole ju otseselt väga … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: koduteod, Matkamine, targutajad
Lisa kommentaar
Meest sõnast, härga sarvist
Mul on mingi veider komme muudkui vanasõnu jutu sisse visata. Maalt ja hobusega noh! Aga jäin siin praegu ühe peale mõtlema, et kuigi tundub uskumatu, siis vanasõnadel on ikka tõepõhi all küll. Ei olegi mõtet “õigesti elamiseks” mingeid eneseabiraamatuid osta, … Jätka lugemist
Temperament
Kui mult laste temperamendi kohta küsitakse, olen alati vastanud, et nad on ikka pigem nagu eestlased, kinnisepoolsemad, ei ole see hispaanlaste jutukus ja avameelsus siiani väga külge jäänud. Samas. Aleksandril läks asendusõpetaja ära, päris õps oli haiguslehel pool aastat ja … Jätka lugemist
Rubriigid: Kolmkeelsed lapsed, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: hispaania, lapsed, temperament
8 kommentaari
Clickbait: eesti fotograaf pildistas Antonio Banderast
Vahepeal vaatan Eesti “meelelahutusuudiseid” ja imestan, kui vähe on tegelikult uudisekünnise ületuseks vaja. Ja siis mina siin: Artjom pildistas Antonio Banderast aga mul ei olnud plaanis sellest isegi blogida… Pole ikka annet contenti ära tunda mul… Aga ok, see Banderase … Jätka lugemist
Rubriigid: Fotograafia, Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar
Oh kooliaeg oh kooliaeg
Seoses kolimisega oleme me siin kaalunud ka laste koolivahetust. Jalgsi on siit koolini 35 minutit, lastega koos on tempo aeglasem ja läheb 45. Jalgratastega läheb pool tundi, sest lapsed ratastel, meie jalgsi. Oleks tore kõik koos sõita ja saaks kiiremini, … Jätka lugemist
Raamat
Pea kuu on raamatu väljatulekust nüüd möödas ja hakkan juba tasapisi maha rahunema. Tead küll seda tunnet. Näiteks kui oled lõputöö kirjutanud ja ootad tagasisidet. Omalt poolt ei saa enam midagi muuta ja siis suured targad sarvprillidega onud loevad. Või … Jätka lugemist
See “ja mere ääres väike maja ootamas on mind” – kodukene
Kus siis kõik uue kodu pildid on, küsitakse aina. Aga teate isegi, kuidas need kolimised on, kõik karpe ja kola täis, õhtute viisi sorteerimist ja paigutamist ja veel vähemaks viskamist. Juba mitu kuud elame siin, aga ikka pole veel tiptop … Jätka lugemist
Aasta koroonat
Juba AASTA on normaalsest koroonaeelsest ajast möödas. Aasta! Kes oleks arvanud, et see kõik nii kaua kestab? Paar nädalat, paar kuud ehk, aga terve aasta ja ilmselt mõni aasta veel pealegi? Praegu on kõige suuremaks hirmuks, et maailm hakkabki nüüd … Jätka lugemist
Lihtne ja loogiline!
Vaatame lastega viimasel ajal õhtuti nüüd tihtilugi telkust viktoriinisaateid. Kolm tükki tuleb kohe jutti, esimene on “Ahora Caigo,” teine “Boom” ja kolmas “Pasapalabra” Tolles viimases oli selline küss – mis linnas Lätis on miskine kuulus monument (ütlesid äkki nime ka, … Jätka lugemist
Kodutupajatused
Meil sai juba 2 kuud stuudios elatud. Oleks nagu kaks nädalat, samas on olnud hetki, kui see segane aeg tundub mitte kunagi lõppevat. Üldiselt on seis nii, et tahame siin olla nii lühidalt kui vähegi võimalik, samas ilmselgelt oleme nii … Jätka lugemist