- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu
Kümme
Huuh, kuulge, ma ei teagi kohe. Kas tähistada või mitte, kas kümme aastat on pikk aeg või lühike, kas ta on lennanud või tundub hoopis sada aastat olevat. Kas meenutada ja üles kirjutada, või mitte. Enivei, ma lähenen sellele verstapostile … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
6 kommentaari
Lapsesuu ei valeta
Andsin Aleksandrile ühe eriti lihtsa ja titeka mänguasja ehitamisel head nõu ja tegin nalja, et küll sul on ikka vedanud, et nii tark emme on, kust sa said? “Ei saanudki, issi leidis” Aga täna viskasin rõdult metsakassidele viinerit ja üks … Jätka lugemist
Rubriigid: Kolmkeelsed lapsed, Veini kõrvale lobajuttu
1 kommentaar
Lootusetu juhtum
Artjom kinkis mulle jaapani shiatsu massaaži, “töö” kaudu sai. Mitu kuud juba räägib ja kiidab ja soovitab mulle, et äkki aitaks migreenide vastu. (ps sellest cbd kanepiõlist, mida sügisel kuu aega järjest proovisin, oli minu puhul täpselt null kasu) Nii … Jätka lugemist
Rubriigid: Fotograafia, Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: Fotograafia, hispaania, mõtted, meditatsioon, migreen, shiatsu
6 kommentaari
MÄU
Cocol on mingi eriline anne, juba sünnist saati. Ta oskab nimelt teistelt kohta ära võtta. Ükskõik, kus ta ka ei oleks – kui keegi tõuseb laua tagant või diivanilt püsti, siis sekundi pärast tagasi tulles on Coco seal ees. Magab, … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
3 kommentaari
2019 küsimused-vastused
Nägin Malluka blogis ühte eriti kirvespikka aastakokkuvõtteküsimustikku, mille ta oli omakorda Daki blogist leidnud. Vanaaastaõhtul ajaviiteks täitsa paras ära täita ju 🙂 Veel mõni julge? Kas või paberil, enda jaoks… 1. Mida sa tegid aastal 2019, mida sa polnud varem … Jätka lugemist
Üles-alla 2019
Ma olen seda aastat oma mõtteis (ja siin blogis ikka ka) kõvasti kirunud, sest ta on raske olnud. Ma põlesin läbi (täitsa esmakordne kogemus, rohkem ei taha!), kukkusin sügavasse finantsauku ja kõige tipuks pole ma veel kunagi varem ennast nii … Jätka lugemist
Rubriigid: Fotograafia, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
1 kommentaar
Vahel ei tasu kodust nina välja pistagi
Hiljuti oli üks järjekordselt veider päev. Artjomil oli vaja nunnut jõuluteemalist fotot ja kuna meil on ju kaks blondi last omal mugavalt käepärast võtta, läksime kõik koos stuudiosse. Jalgratastega. Mina võtsin Danieli lasteistmega oma pakikale, Aleksandr sõitis ise, ainult Artjom … Jätka lugemist
Rubriigid: Fotograafia, Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar
Väikesed multikultilapsed
6. detsember on lastel koolist vaba, sest Hispaanias on konstitutsiooni päev. Danieli klassis arutleti selle puhul, et kuigi elame kõik Hispaanias, on mõned meist mujalt pärit. Iga laps värvis oma päritoluriigi lipu ja vaadati koos, kui kaugel see riik Hispaaniast … Jätka lugemist
No title – sügis 2019
Vajutada seda “publish” nuppu, või mitte, vot selles on küsimus… Olen viimastel kuudel siin nö natuke ära kadunud. Igas mõttes eksole, aga pean silmas just blogi ja sotsiaalmeediat jne. Pikk jutt sitt jutt, nagu öeldakse. Aga panen ikka kirja, sest … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
4 kommentaari
Klienditeenindusest, imbetsillidest ja maakleritasust
Kõik mäletavad veel ilmselt seda hiljutist juhtumit, mis sotsiaalmeedias levis – kuidas keegi imbetsill tanklas klienditeenindajat sõimas. Need, kes vähimalgi määral on klienditeenindusega kokku puutunud, teavad, et selliseid jobusid on tegelikult terve maailm täis ja neid jagub kõigile ja kõikjale. … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
2 kommentaari