Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu

Kümme

Huuh, kuulge, ma ei teagi kohe. Kas tähistada või mitte, kas kümme aastat on pikk aeg või lühike, kas ta on lennanud või tundub hoopis sada aastat olevat. Kas meenutada ja üles kirjutada, või mitte. Enivei, ma lähenen sellele verstapostile … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | 6 kommentaari

Lapsesuu ei valeta

Andsin Aleksandrile ühe eriti lihtsa ja titeka mänguasja ehitamisel head nõu ja tegin nalja, et küll sul on ikka vedanud, et nii tark emme on, kust sa said? “Ei saanudki, issi leidis” Aga täna viskasin rõdult metsakassidele viinerit ja üks … Jätka lugemist

Rubriigid: Kolmkeelsed lapsed, Veini kõrvale lobajuttu | 1 kommentaar

Lootusetu juhtum

Artjom kinkis mulle jaapani shiatsu massaaži, “töö” kaudu sai. Mitu kuud juba räägib ja kiidab ja soovitab mulle, et äkki aitaks migreenide vastu. (ps sellest cbd kanepiõlist, mida sügisel kuu aega järjest proovisin, oli minu puhul täpselt null kasu) Nii … Jätka lugemist

Rubriigid: Fotograafia, Malaga, Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: , , , , , | 6 kommentaari

MÄU

Cocol on mingi eriline anne, juba sünnist saati. Ta oskab nimelt teistelt kohta ära võtta. Ükskõik, kus ta ka ei oleks – kui keegi tõuseb laua tagant või diivanilt püsti, siis sekundi pärast tagasi tulles on Coco seal ees. Magab, … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | 3 kommentaari

2019 küsimused-vastused

Nägin Malluka blogis ühte eriti kirvespikka aastakokkuvõtteküsimustikku, mille ta oli omakorda Daki blogist leidnud. Vanaaastaõhtul ajaviiteks täitsa paras ära täita ju 🙂 Veel mõni julge? Kas või paberil, enda jaoks… 1. Mida sa tegid aastal 2019, mida sa polnud varem … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: | 3 kommentaari

Üles-alla 2019

Ma olen seda aastat oma mõtteis (ja siin blogis ikka ka) kõvasti kirunud, sest ta on raske olnud. Ma põlesin läbi (täitsa esmakordne kogemus, rohkem ei taha!), kukkusin sügavasse finantsauku ja kõige tipuks pole ma veel kunagi varem ennast nii … Jätka lugemist

Rubriigid: Fotograafia, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu | 1 kommentaar

Vahel ei tasu kodust nina välja pistagi

Hiljuti oli üks järjekordselt veider päev. Artjomil oli vaja nunnut jõuluteemalist fotot ja kuna meil on ju kaks blondi last omal mugavalt käepärast võtta, läksime kõik koos stuudiosse. Jalgratastega. Mina võtsin Danieli lasteistmega oma pakikale, Aleksandr sõitis ise, ainult Artjom … Jätka lugemist

Rubriigid: Fotograafia, Malaga, Veini kõrvale lobajuttu | Lisa kommentaar

Väikesed multikultilapsed

6. detsember on lastel koolist vaba, sest Hispaanias on konstitutsiooni päev. Danieli klassis arutleti selle puhul, et kuigi elame kõik Hispaanias, on mõned meist mujalt pärit. Iga laps värvis oma päritoluriigi lipu ja vaadati koos, kui kaugel see riik Hispaaniast … Jätka lugemist

Rubriigid: Kolmkeelsed lapsed, Malaga, Minu Hispaania, Teater/kino/kirjandus/muusika, Veini kõrvale lobajuttu | Lisa kommentaar

No title – sügis 2019

Vajutada seda “publish” nuppu, või mitte, vot selles on küsimus… Olen viimastel kuudel siin nö natuke ära kadunud. Igas mõttes eksole, aga pean silmas just blogi ja sotsiaalmeediat jne. Pikk jutt sitt jutt, nagu öeldakse. Aga panen ikka kirja, sest … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | 4 kommentaari

Klienditeenindusest, imbetsillidest ja maakleritasust

Kõik mäletavad veel ilmselt seda hiljutist juhtumit, mis sotsiaalmeedias levis – kuidas keegi imbetsill tanklas klienditeenindajat sõimas. Need, kes vähimalgi määral on klienditeenindusega kokku puutunud, teavad, et selliseid jobusid on tegelikult terve maailm täis ja neid jagub kõigile ja kõikjale. … Jätka lugemist

Rubriigid: Malaga, Veini kõrvale lobajuttu | 2 kommentaari