- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu
Oma laulu ei leia ma üles
Kõndisin eile läbi linna kodu poole – sinine taevas, 30 kraadi, päike paistis, palmid, oliivipuud, igalpool värvilised põõsad ja lilled jne. Ja masetsesin. Kontrastiks või nii. Kui läbi sotsiaalmeedia või blogi võib jääda mulje ilusast kadetsemisväärsest elust vahemere ääres, siis … Jätka lugemist
Rubriigid: Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar
7-aastane kirjanik ja 5-aastane kanepikasvataja
Samal ajal, kui minul on kõik muud asjad prioriteediks ja raamatukirjutamist muudkui edasi lükkan, jõudis Aleksandr juba triloogiaga valmis saada Alles hiljuti just lõpetas ja ütles mulle õhinal: “Emme tead, minu raamatud hakkavad maksma hästi palju!” Ja siis alustas juba … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
3 kommentaari
Teist korda pulma
No ma ei tea mis värk see küll on, et elu mulle juba teist korda niimoodi ootamatult pulmapildistamise kaela saadab. Äkki mingi märk, et peaksin ka suuna sinnapoole ikka võtma ja pulmafotograafiale spetsialiseeruma? Ühesõnaga – homme on jälle pulm. Kas … Jätka lugemist
Rubriigid: Fotograafia, Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar
Kassid noh
Need kassid eksole. Kust nad nii head ninad on saanud? Näiteks kui siia mäekülje oranzidele kassidele viinereid viskan… Tüüp sööb oma viineri ära ja istub rahuloleva näoga maha. Aga mõne hetke pärast hakkab ninaga nuhutama ja suundub otse sinnapoole, kus … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
Lisa kommentaar
Armastan Matildat!
Istusime siin Artjomiga parasjagu ja arutasime ühte video-ideed, kui lastetoast Danieli suust kostus hüüe “Armastan Matildat, armastan Matildat!” Ise alles 5-aastane, aga juba armastab Matildat… Hispaania temperament noh! Tegelikult nii hull värk ikka ei ole, ta on siin viimastel kuudel … Jätka lugemist
Mmmm oliivid!
Danielile ikka meeldib endiselt nalja visata. Näiteks vaatab ta vahel mulle silma ja ütleb: “Mmm, oliivid! Nämmnämmnämm” (sest rohelised) Või kui ütlesin, et hakkan sangriat tegema: ” Mmmm, veri!” (sangre on hisp keeles veri) Või ühe mänguasja kohta ütlesin, et … Jätka lugemist
Rubriigid: Kolmkeelsed lapsed, Malaga, Veini kõrvale lobajuttu
3 kommentaari
Kreisi juuni
Viimased nädalad on jube intensiivsed olnud. Või noh, juuni algus üleüldiselt 🙂 Danieli sünnipäev, see taustanäitlemispäev, siis stuudio avamine, siis oli Artjom “komandeeringus” ehk nelja järjestikkuse päeva peale sattus kaks pulma ja üks giidituur (ja ükski neist ei olnud Malagas), … Jätka lugemist
Öö
Elu kasside ja lastega. Vähemalt Tolmul tundub ruumi laialt olevat… Kusjuures äkki magan ma valepidi lihtsalt? Vaesekesed ei saa jalgugi sirutada.
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
2 kommentaari
Viimast korda troonide mängust, ausalt kah!
See kauaoodatud viimane hooaeg saigi läbi! Ma sain juba poole hooaja ajal aru, et ega siit head nahka ei tule, aga… no ikka lootsin alateadvuslikult natuke, et ehk, äkki siiski. Aga jube hollywoodlikuks läks kõik kätte ära. Ei mingeid leiereid … Jätka lugemist
36 lootus uus
Oli nii ju? 😀 See on selline vanus, kus kõik normaalsed inimesed on ammu oma unistused kinni püüdnud ja karjääriredeli tipus jne… Selles mõttes on täitsa hea, et Eestist ära olen, muidu oleks nt klassikokkutulekul päris piinlik olla, eksole… Sest … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
2 kommentaari