Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu

Oma laulu ei leia ma üles

Kõndisin eile läbi linna kodu poole – sinine taevas, 30 kraadi, päike paistis, palmid, oliivipuud, igalpool värvilised põõsad ja lilled jne. Ja masetsesin. Kontrastiks või nii. Kui läbi sotsiaalmeedia või blogi võib jääda mulje ilusast kadetsemisväärsest elust vahemere ääres, siis … Jätka lugemist

Rubriigid: Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu | Lisa kommentaar

7-aastane kirjanik ja 5-aastane kanepikasvataja

Samal ajal, kui minul on kõik muud asjad prioriteediks ja raamatukirjutamist muudkui edasi lükkan, jõudis Aleksandr juba triloogiaga valmis saada Alles hiljuti just lõpetas ja ütles mulle õhinal: “Emme tead, minu raamatud hakkavad maksma hästi palju!” Ja siis alustas juba … Jätka lugemist

Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu | 3 kommentaari

Teist korda pulma

No ma ei tea mis värk see küll on, et elu mulle juba teist korda niimoodi ootamatult pulmapildistamise kaela saadab. Äkki mingi märk, et peaksin ka suuna sinnapoole ikka võtma ja pulmafotograafiale spetsialiseeruma? Ühesõnaga – homme on jälle pulm. Kas … Jätka lugemist

Rubriigid: Fotograafia, Veini kõrvale lobajuttu | Lisa kommentaar

Kassid noh

Need kassid eksole. Kust nad nii head ninad on saanud? Näiteks kui siia mäekülje oranzidele kassidele viinereid viskan… Tüüp sööb oma viineri ära ja istub rahuloleva näoga maha. Aga mõne hetke pärast hakkab ninaga nuhutama ja suundub otse sinnapoole, kus … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | Lisa kommentaar

Armastan Matildat!

Istusime siin Artjomiga parasjagu ja arutasime ühte video-ideed, kui lastetoast Danieli suust kostus hüüe “Armastan Matildat, armastan Matildat!” Ise alles 5-aastane, aga juba armastab Matildat… Hispaania temperament noh! Tegelikult nii hull värk ikka ei ole, ta on siin viimastel kuudel … Jätka lugemist

Rubriigid: Fotograafia, Kolmkeelsed lapsed, Teater/kino/kirjandus/muusika, Veini kõrvale lobajuttu | Lisa kommentaar

Mmmm oliivid!

Danielile ikka meeldib endiselt nalja visata. Näiteks vaatab ta vahel mulle silma ja ütleb: “Mmm, oliivid! Nämmnämmnämm” (sest rohelised) Või kui ütlesin, et hakkan sangriat tegema: ” Mmmm, veri!” (sangre on hisp keeles veri) Või ühe mänguasja kohta ütlesin, et … Jätka lugemist

Rubriigid: Kolmkeelsed lapsed, Malaga, Veini kõrvale lobajuttu | 3 kommentaari

Kreisi juuni

Viimased nädalad on jube intensiivsed olnud. Või noh, juuni algus üleüldiselt 🙂 Danieli sünnipäev, see taustanäitlemispäev, siis stuudio avamine, siis oli Artjom “komandeeringus” ehk nelja järjestikkuse päeva peale sattus kaks pulma ja üks giidituur (ja ükski neist ei olnud Malagas), … Jätka lugemist

Rubriigid: Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: | Lisa kommentaar

Öö

Elu kasside ja lastega. Vähemalt Tolmul tundub ruumi laialt olevat… Kusjuures äkki magan ma valepidi lihtsalt? Vaesekesed ei saa jalgugi sirutada.  

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | 2 kommentaari

Viimast korda troonide mängust, ausalt kah!

See kauaoodatud viimane hooaeg saigi läbi! Ma sain juba poole hooaja ajal aru, et ega siit head nahka ei tule, aga… no ikka lootsin alateadvuslikult natuke, et ehk, äkki siiski. Aga jube hollywoodlikuks läks kõik kätte ära. Ei mingeid leiereid … Jätka lugemist

Rubriigid: Teater/kino/kirjandus/muusika, Veini kõrvale lobajuttu | 2 kommentaari

36 lootus uus

Oli nii ju? 😀 See on selline vanus, kus kõik normaalsed inimesed on ammu oma unistused kinni püüdnud ja karjääriredeli tipus jne… Selles mõttes on täitsa hea, et Eestist ära olen, muidu oleks nt klassikokkutulekul päris piinlik olla, eksole… Sest … Jätka lugemist

Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu | 2 kommentaari