- Follow Seitsme maa ja mere taga Hispaania kuningriigis on WordPress.com
-
Värsked postitused
- Pidu ja pillerkaar juuni 21, 2026
- Veel seiklusjutte mai 27, 2026
- Bosque de Niebla: sünnipäev udumetsas mai 23, 2026
- Mayo mai 10, 2026
- Seitse rasket aprill 27, 2026
Värsked kommentaarid
Pidu ja pillerkaar |…, Siit ja sealt: Semana Santa, V… Mar, Mayo Mar, Mayo nodsu, Mayo enetimm, Mayo Kategooriad
Arhiiv
Blogs I Follow
- Ritsikukodu
- vale-akadeemik
- Plaan B
- Hispaania Maitse
- 5500
- sitsidsatsidpatsid
- new york ilma glamuurita
- Blogistaja
- Paljugi võiks öelda
- ARTEMIO STUDIOS
- rohelisemrohi
- otsetee blogi
- Ritsikukodu
- Pärdikute päevaraamat
- Getteri blogipesa
- Seaside Whispers
- Kirjutamine hõbe, vaikimine kuld
- BarceDona
- Raili blogi
- Imedemaa/Wonderland
- Kristallist elu
- Indigoaalane
- Eveliisi eluviis
- Tilda ja tarakanid
- Mari Jaanus Blog
- a mida henry teeb?
- Nullkulu
- maarja blogi
- Rännakud mööda Euraasiat
- Siberi rahaboss
- maarja blogi
- In love in Ljubljana
- Puhka Malagas
- rahakratt
- https://kuussidrunit.ee/
- Minu parim elu
- Patrick Rothfuss – Blog
- MIHHAIL LOTMANI KODULEHEKÜLG - Blogi
- väga vaimukas
- imepärane loomamaailm
- Not A Blog
- Seiklused ja jutud
- dakiblogi
Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu
Halloween
Aastatagune Toredat hingedeaega! Oot, Eestis soovitakse pigem vist rahulikku hingedeaega? Tore on ta millegipärast hoopis lõunapoolsetes maades. Igatahes, head küünlapõletamist! Vaatasin ekstra järele, et ma pole juba aastaid halloweenist kirjutanud. Varem polnud ta Eestis niivõrd teemaks ka ja enamasti olen … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Teater/kino/kirjandus/muusika, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: coco, diadelosmuertos, halloween, makeup
Lisa kommentaar
Beebid
Ma olen vist oma sada korda maininud, et peamine osa mu tööst on piltide töötlus. See on selline omamoodi äge töö, saab korraks justkui kellegi teise kingadesse astuda, emotsioone tunda, nendega koos nendes hetkedes olla. Tihtilugu on fotoshoodi peategelasteks õnnelik … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
1 kommentaar
Sai vahepeal 120-aastase elu ka proovitud
Mul õnnestus siin nädalake tagasi omal nahal tunda ära demoversioon sellest, kuidas on olla vana (räägib inimene, kellel 19-aastaselt reuma diagnoositi, eksole). Algas see vist sellest, et lapsed olid natuke tõbised ja olime tubased. Olin mitu päeva peamiselt raamatut lugenud … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
6 kommentaari
Äratuskell
Sel nädalal oli mul ühel ööl telefoni aku tühjaks saanud. Kell 6.55 pidi äratus helisema, aga ei helisenudki. Aga! Õnneks on mul lisaäratuskell ka olemas, ja see ei vea ealeski alt. 100%-line äratusgarantii, isegi nädalavahetusel või siis, kui ei taha … Jätka lugemist
Toidusoovitused: kas taimetoitlastel ka Lõuna-Hispaanias midagi süüa on?
Ütlen ausalt, ma olen päris palju kuulnud seda üllatunudolekut, et kuidas küll saab Vahemere ääres elada ja mereande mitte süüa. Ja kuidas saab Hispaanias elada ja mitte jamoni süüa. Siin ju muud ei söödagi, kui espetosid ja krevette ja kaheksajalgu … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Retseptid, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: taimetoit, tapas, toit, vahemereköök, vegan, vegetarian
15 kommentaari
Olukorrast riigis
Esiteks koroonavärk. Tänase ajalehe esiuudis oli, et Andaluusia liigub juba normaalsuse suunas. Hispaania nakkusnäitaja on hetkel 69 nakatunut 100 000 inimese kohta (14 p). Andaluusias on see number 57 ja eesmärgiks on lähipäevil alla viiekümne jõuda. Täisvaktsineeritus on 76.6 protsendil … Jätka lugemist
Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu
Sildid: eesti keel, päevakajaline, uudised
Lisa kommentaar
Muusika
See on nüüd see postitus, et kui oled pokaali veini joonud ja natuke muusikat kuulanud ja igasugused mõtted tulevad ja paned nad kirja ja pärast mõtled, et oeh, no miks küll 😀 Ühesõnaga. Esiti jäi mulle Eveliisi instastoorist A-Ha “Take … Jätka lugemist
Hispaania mehed
Ma ei tea, kas olete tähele pannud/mõelnud, et hispaanlased panevad välimusele keskmisest rohkem rõhku. Ka mehed. Soengud alati korras (mehed näevad ikka peegli ees tükk vaeva, et iga juuksekarv õiges kohas oleks. Geelid ja särgid-värgid. Põhjapool oli see ikka pigem … Jätka lugemist
September
Teate seda tunnet, kui kõik on tehtud ja järje peal? Ma ka ei tea. Endiselt on palju töid ja pilditöötlemist tööjärjekorras ja mingid kodukorrastused ootavad oma aega ja mõned salajased asjad on töös jne. Aga. Septembri algusele kohaselt vaatan siin … Jätka lugemist
Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu
2 kommentaari
Autolood
Peale aastaid busse, ronge, blablacare, rendiautosid jne (kujutate ette fotograafi, kel pole autot? jube keeruline on see ühest kohast teise saamise küsimus ilma autota, eriti pulmade puhul, mis on tihtilugu kusagil pärapõrgus). Ühesõnaga, peale aastaid seda komejanti, ostsime siin suve … Jätka lugemist