Category Archives: Veini kõrvale lobajuttu

Halloween

Aastatagune Toredat hingedeaega! Oot, Eestis soovitakse pigem vist rahulikku hingedeaega? Tore on ta millegipärast hoopis lõunapoolsetes maades. Igatahes, head küünlapõletamist! Vaatasin ekstra järele, et ma pole juba aastaid halloweenist kirjutanud. Varem polnud ta Eestis niivõrd teemaks ka ja enamasti olen … Jätka lugemist

Rubriigid: Malaga, Teater/kino/kirjandus/muusika, Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: , , , | Lisa kommentaar

Beebid

Ma olen vist oma sada korda maininud, et peamine osa mu tööst on piltide töötlus. See on selline omamoodi äge töö, saab korraks justkui kellegi teise kingadesse astuda, emotsioone tunda, nendega koos nendes hetkedes olla. Tihtilugu on fotoshoodi peategelasteks õnnelik … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | 1 kommentaar

Sai vahepeal 120-aastase elu ka proovitud

Mul õnnestus siin nädalake tagasi omal nahal tunda ära demoversioon sellest, kuidas on olla vana (räägib inimene, kellel 19-aastaselt reuma diagnoositi, eksole). Algas see vist sellest, et lapsed olid natuke tõbised ja olime tubased. Olin mitu päeva peamiselt raamatut lugenud … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | 6 kommentaari

Äratuskell

Sel nädalal oli mul ühel ööl telefoni aku tühjaks saanud. Kell 6.55 pidi äratus helisema, aga ei helisenudki. Aga! Õnneks on mul lisaäratuskell ka olemas, ja see ei vea ealeski alt. 100%-line äratusgarantii, isegi nädalavahetusel või siis, kui ei taha … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: , | 3 kommentaari

Toidusoovitused: kas taimetoitlastel ka Lõuna-Hispaanias midagi süüa on?

Ütlen ausalt, ma olen päris palju kuulnud seda üllatunudolekut, et kuidas küll saab Vahemere ääres elada ja mereande mitte süüa. Ja kuidas saab Hispaanias elada ja mitte jamoni süüa. Siin ju muud ei söödagi, kui espetosid ja krevette ja kaheksajalgu … Jätka lugemist

Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Retseptid, Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: , , , , , | 15 kommentaari

Olukorrast riigis

Esiteks koroonavärk. Tänase ajalehe esiuudis oli, et Andaluusia liigub juba normaalsuse suunas. Hispaania nakkusnäitaja on hetkel 69 nakatunut 100 000 inimese kohta (14 p). Andaluusias on see number 57 ja eesmärgiks on lähipäevil alla viiekümne jõuda. Täisvaktsineeritus on 76.6 protsendil … Jätka lugemist

Rubriigid: Malaga, Minu Hispaania, Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: , , | Lisa kommentaar

Muusika

See on nüüd see postitus, et kui oled pokaali veini joonud ja natuke muusikat kuulanud ja igasugused mõtted tulevad ja paned nad kirja ja pärast mõtled, et oeh, no miks küll 😀 Ühesõnaga. Esiti jäi mulle Eveliisi instastoorist A-Ha “Take … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: , | Lisa kommentaar

Hispaania mehed

Ma ei tea, kas olete tähele pannud/mõelnud, et hispaanlased panevad välimusele keskmisest rohkem rõhku. Ka mehed. Soengud alati korras (mehed näevad ikka peegli ees tükk vaeva, et iga juuksekarv õiges kohas oleks. Geelid ja särgid-värgid. Põhjapool oli see ikka pigem … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: , | 8 kommentaari

September

Teate seda tunnet, kui kõik on tehtud ja järje peal? Ma ka ei tea. Endiselt on palju töid ja pilditöötlemist tööjärjekorras ja mingid kodukorrastused ootavad oma aega ja mõned salajased asjad on töös jne. Aga. Septembri algusele kohaselt vaatan siin … Jätka lugemist

Rubriigid: Veini kõrvale lobajuttu | 2 kommentaari

Autolood

Peale aastaid busse, ronge, blablacare, rendiautosid jne (kujutate ette fotograafi, kel pole autot? jube keeruline on see ühest kohast teise saamise küsimus ilma autota, eriti pulmade puhul, mis on tihtilugu kusagil pärapõrgus). Ühesõnaga, peale aastaid seda komejanti, ostsime siin suve … Jätka lugemist

Rubriigid: Uncategorized, Veini kõrvale lobajuttu | Sildid: | 7 kommentaari